10DB Simplex SC/APC-KT/UPC optikai patch Kábel 1m/2m/3m/5m/10m optikai kábelre 2.0 mm

Új

3 949 Ft

Készleten

10DB Simplex SC/APC-KT/UPC optikai patch Kábel 1m/2m/3m/5m/10m optikai kábelre 2.0 mm

Alkalmazások

CATV Optikai kommunikációs rendszerek Optikai adatátviteli Épület hálózati hozzáférés Kábelezési rendszer, ODF alkalmazások az FTTX

Jellemzők

Alacsony beiktatási vissza reflexiós veszteség Jó echangeabilityGood Tartósság Magas hőmérséklet stabilitás CE,ROHS,FCC

Jellemzők

1) Csatlakozó típusa: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Foglalat Vége-arc: PC, UPCAPC 3) Core Típus: Single-mode (SM: 9/125um), Multimódusú (MM-ben: 50/125um vagy már 62,5/125um) 4) Kábel Mennyiség: Egyoldalas, Kétoldalas, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores... 5) Kábel Átmérő: 3.0 mm,2,0 mm, 0,9 mm 6) Kábel Hossza: 1, 2, 3 méteres, vagy a testreszabott 7) Kábel típus: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Csatlakozó ,Páncélozott

Címkék: rost sc, sárkány jumper, optikai patch kábel, 50 m, apc csatlakozó, kábel dupont, SC UPC, pulóver, conector sc upc, 5m toslink, beltéri optikai drop kábel

Márka Név YOUYSI
Kábel Átmérő 2.0 mm
kábel anyag PVC
Elem Hossza 1m
Rost Típus Egyszemélyes Mód
Csatlakozó Típusa KT/UPC
Modell Száma KT/UPC-SC/APC
Származás KN - (Eredetű)

Írd meg véleményed

10DB Simplex SC/APC-KT/UPC optikai patch Kábel 1m/2m/3m/5m/10m optikai kábelre 2.0 mm

10DB Simplex SC/APC-KT/UPC optikai patch Kábel 1m/2m/3m/5m/10m optikai kábelre 2.0 mm

10DB Simplex SC/APC-KT/UPC optikai patch Kábel 1m/2m/3m/5m/10m optikai kábelre 2.0 mm Alkalmazások CATV Optikai kommunikációs rendszerek Optikai adatátviteli Épület hálózati hozzáférés Kábelezési rendszer, ODF alkalmazások az FTTX Jellemzők Alacsony beiktatási vissza reflexiós veszteség Jó echangeabilityGood Tartósság

Kapcsolódó termékek